כתיבת מפרטים טכניים ואפיון פריטי חשמל

בתחומים שונים כמו בנייה, הקמה, שיפוצים וכו', במיוחד כאשר מדובר בעבודות בסדר גודל בינוני ומעלה, יש צורך בהכנה טכנית מקיפה הכוללת כתיבה של המפרטים הטכניים בהם יעשה שימוש בעתיד או בהם יש שימוש כרגע, ואפיון של פריטי חשמל קיימים לצרכי תיעוד ועבודה. זהו חלק בלתי נפרד מעבודות לקראת קבלת אישורים מסוימים, תווי תיקון או אישורי בטיחות מסוגים שונים ולכן מומלץ מאוד לקחת שלב זה של העבודה ברצינות המרבית.

המפרט הטכני של מבנה מסוים או של מוצר מסוים מכיל בתוכו את רמת האיכות הנדרשת לייצור המוצר או לתחזוקת המבנה, פירוט תצורת העבודה של המכשיר או של המבנה, כל אספקת החשמל הנדרשת ועוד. כל סעיף דורש בדיקה מעמיקה ולכן העבודה על הכנת מפרטים טכניים נעשית לרוב על ידי מהנדס חשמל, בודק חשמל, או בעלי מקצוע אחרים מתחום הנדסת חשמל, בעלי ניסיון בתחום וניסיון בעבודה לקראת קבלת אישורים והתאמה לתקנים.

חברתנו עוסקת מזה שנים רבות בכתיבת מפרטים טכניים מכל הסוגים ואפיון פריטי חשמל. החברה, אשר עוסקת גם בתחום עבודות החשמל, הכנה לתקנים ועוד, מעסיקה צוות עובדים בעלי מקצוע, מנוסים, אחראיים, משכילים בתחומם ובעלי כל התעודות הנדרשת לעבודה מסוג זה. בנוסף, ניסיונה הספציפי של החברה בתחום זה יצר לה קשרי עבודה ענפים ביותר ולכן באפשרותנו לייעץ לקראת קבלת תו תקן ואף לתווך מול מכון התקנים הישראלי.

כל עבודה המתבצעת אצלנו בחברה נעשית תוך עמידה בכל התקנים המחמירים ביותר, שימוש בכל הכלים הדרושים והחדישים ביותר והתעדכנות קבועה בסטנדרטים המתאימים לכל ענף ולכל מוצר שהוא עימו אנו עובדים. לכם הלקוחות אנו מבטיחים עבודה ברמה גבוהה, עמידה בלוחות זמנים, השגת היעדים בצורה מלאה וייעוץ הדרכה מלאים במהלך העבודה אך גם אחריה.