בדיקות תקופתיות של מתקני חשמל

בדיקות תקופתיות – מה?

מיטב המוחות הגדולים בין יושבי ציון ניסו לענות על שאלה אחת קטנה, ולא הצליחו. מדוע הישראלי הממוצע בודק את הברקסים באוטו שלו אחת לחצי שנה, הולך לרופא שיניים לבדיקה שגרתית פעם בכמה חודשים, מבקר אצל רופא המשפחה מדי פעם רק כדי לוודא שהעניינים כשורה, וכשזה נוגע למערכות החשמל אצלו בעסק או בבית, הוא נשאר אדיש וחוזר לתרבות ה"יהיה בסדר?"

אם היה זה אתר פסיכולוגיה, אולי היינו מנסים לנתח את העניין. אבל בחשמל אנו עוסקים, ולכן כל רצוננו הוא שמהדקות הקרובות תצאו עם המסקנה אליה הגענו לפני זמן רב – בדיקות תקופתיות של הנדסת חשמל הבית או העסק שלכם, חשובות מאין כמוהם.

בדיקות תקופתיות – למה?

חשבנו כבר שלעולם לא תשאלו. ישנן מספר סיבות עיקריות לחשיבותן של בדיקות תקופתיות על ידי מהנדס חשמל (גם בודק חשמל זה מצוין).

ראשית, הפן הבטיחותי. כמעט בכל מקרי השריפה בעקבות קצר חשמלי, התברר בדיעבד שאם היו מבוצעות בדיקות תקופתיות כנדרש, ניתן היה למנוע את האסון, שרחמנא ליצלן, מסתיים לעיתים קרובות באובדן חיי אדם. תחשבו איך תרגישו אם העסק שלהם, הבייבי הפרטי שלכם, שעל הקמתו עבדתם כל חייכם, ייעלם בשנייה בגלל שזלזלתם בנושא בדיקות תקופתיות. הנדסת חשמל לא תקינה היא מתכון קלאסי לתקלות, קצרים, שריפות ואסונות.

שנית, הפן הכספי. חשבון חשמל, במיוחד בעסק, עלול להגיע לאלפי ועשרות אלפי שקלים. בדיקות תקופתיות מסייעות לרוב בהפחתה של אחוזים רבים מחשבון החשמל שלכם. בודק חשמל עשוי להמליץ לכם על החלפת רכיב או מכשיר חשמלי, שצורך להם הון תועפות, מה שיצמצם עד מאוד את צריכת האנרגיה שלו. מהנדס חשמל יוכל לבצע שינויים קלים ככבדים במערכת הנדסת חשמל העסק / בית שלכם, דבר שיחסוך להם ים של כסף בטווח הרחוק.

שלישית, הפן האקולוגי. בדיקות תקופתיות המקטינות סיכונים לתקלות וחשבונות חשמל מנופחים, מסייעות גם לשמירה על אוויר נקי יותר ונטול רעלים וחומרים מסכנים ומזהמים.

בדיקות חשמל תקופתיות

בדיקות תקופתיות – איך?

נורא פשוט. בודק חשמל תוכלו למצוא כאן באתר. צרו עימו קשר, ספרו לו על רצונכם, וקבעו מועד שנוח לשניכם לטובת אותה בדיקה מצילת חיים, מצמצמת עלויות ומסייעת לשמירה על איכות הסביבה.

ומעכשיו, עשו לעצמכם תזכורת – בדיקות תקופתיות לפחות אחת לשנה, בין השיננית למוסך, כדי שתוכלו לשמור על היקר לכם.